mei 2012

mei
17
donderdag

DAW 2 DAG SEIZOEN 2011-2012

Verrassing?!?!

  • Type: Overige
mei
6
zondag

DAW 2 - ERP 2 (comp.)

Speelronde 22 DAW 2 - Erp 2 Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 9.45 uur (gezamenlijk ontbijt) Dit gezamenlijke ontbijt geld natuurlijk ook voor alle geblesseerden en geschorsten!!!!! Selectie DAW 2: Michiel Schamp Gerwin Wittenberg #Tom Ruijs# Erwin Christiaans Wilmar Neelen Tom Appelhof Ruud Leeijen Rob…

  • Type: Overige

april 2012

apr
29
zondag

UDI'19/BB 3 - DAW 2 (comp.)

Speelronde 21 Udi'19/BB - DAW 2 Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 9.30 uur Selectie DAW 2: Michiel Schamp Gerwin Wittenberg Tom Ruijs #Erwin Christiaans# Ron Appelhof *Tom Appelhof* Robbert Wingens Rob van de Ven Peter van de Heijden *Rob Vos* Dirk Bongers Tim Huberts *Tom den Ouden* Wilmar Neelen #RADIO…

  • Type: Overige
apr
22
zondag

DAW 2 - BLAUW GEEL'38/OW (comp.)

Speelronde 20 DAW 2 - Blauw Geel'38/OW Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 11.00 uur Selectie DAW 2: #Michiel Schamp# Tom Appelhof Erwin Christiaans Joost Heurkens Ruud Leeijen Tom den Ouden Wilmar Neelen Rob van de Ven Rob Vos Ron Appelhof (1+2) Tom Ruijs Hidde Huizinga Peter van de Heijden Stan Hartman…

  • Type: Overige
apr
15
zondag

DAW 2 - VOLHARDING 3 (comp.)

Speelronde 19 DAW 2 - Volharding 3 Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 11.00 uur !!!!!Diegene die verzorging van Henk nodig hebben graag om 10.15 uur aanwezig. Later is er geen verzorging meer mogelijk!!!!!!!! Selectie DAW 2: Michiel Schamp Gerwin Wittenberg Tom Ruijs Erwin Christiaans Ruud Leeijen Tom Ap…

  • Type: Overige
apr
1
zondag

DVG 2 - DAW 2 (comp.)

Speelronde 18 DVG 2 - DAW 2 Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 10.15 uur Selectie DAW 2: *Michiel Schamp* Gerwin Wittenberg Peter van de Heijden Tim Huberts Ruud Leeijen Tom Appelhof Robbert Wingens *Rob van de Ven* Erwin Christiaans #Wilmar Neelen# Teun van de Zanden *Dirk Bongers* Hidde Huizinga *RIJ…

  • Type: Overige

maart 2012

mrt
25
zondag

DAW 2 - GEMERT 4 (comp.)

MEDEDELING VOORAF: DE KLOK GAAT ZONDAGMORGEN OM 2.00 UUR EEN UURTJE VOORUIT DE ZOMERTIJD GAAT DAN IN D.W.Z. DAT JE EEN UUR EERDER UIT JE BEDJE MOET OM OP TIJD TE ZIJN. HET IS MAAR DAT JE HET WEET!!!!! Programma DAW 2: Speelronde 17 DAW 2 - Gemert 4 Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 10.00 uur Selectie DAW…

  • Type: Overige
mrt
18
zondag

JVC CUIJK'31 - DAW 2 (comp.)

Speelronde 16 JVC Cuijk 3 - DAW 2 Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 10.15 uur Selectie DAW 2: Michiel Schamp Rob Vos (1+2) Peter van de Heijden Rob van de Ven Ruud Leeijen Tom Appelhof * Erwin Christiaans * Dirk Bongers Ron Appelhof Wilmar Neelen * Jesse Wijnakker * Robbert Wingens * Tom Ruijs * Stan…

  • Type: Overige
mrt
11
zondag

DAW 2 - AVANTI'31 2 (comp.)

Speelronde 15 DAW 2 - Avanti'31 2 Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 10.00 uur Selectie DAW 2: Michiel Schamp (1+2) Gerwin Wittenberg Peter van de Heijden Rob van de Ven Ruud Leeijen Tom Appelhof Erwin Christiaans Dirk Bongers Ron Appelhof Wilmar Neelen Jesse Wijnakker Robbert Wingens Tom Ruijs Dylan Be…

  • Type: Overige
mrt
4
zondag

BOSKANT 2 - DAW 2 (comp.)

Speelronde 14 Boskant 2 – DAW 2 Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 9.15 uur Selectie DAW 2: Michiel Schamp (1+2) Gerwin Wittenberg Peter van de Heijden Rob van de Ven Ruud Leeijen Tom Appelhof Joost van Dongen *Devi Appelhof * *Ron Appelhof* *Wilmar Neelen* Jesse Wijnakker Robbert Wingens Tom Ruijs. H…

  • Type: Overige

februari 2012

feb
26
zondag

DAW 2 - Prinses Irene 2 (vriendsch.)

Vriendschappelijk: DAW 2 - Prinses Irene 2 (vriendschappelijk) Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 11.00 uur Selectie DAW 2: Rik van de Linden Tom Appelhof Erwin Christiaans Marc Raaymakers Maikel van Orsouw Joost Heurkens Robbert Wingens Rik Willems Rob Vos Geert Loeffen Bas van de Ven Gerwin Wittenberg T…

  • Type: Overige
feb
5
zondag

DAW 2 - Vorstenbossche Boys 2

Vriendschappelijk: Programma zondag 5 februari: Vriendschappelijk DAW 2/3 - Vorstenbossche Boys 2 Aanvang: 11.30 uur Aanwezig: 10.30 uur Selectie DAW 2/3: 1. Tom Appelhof 2. Rob van de Ven 3. Ruud Leeijen 4. Rob Vos 5. Joost Heurkens 6. Wilmar Neelen 7. Tom Ruijs 8. Peter van de Heijden 9. Dirk Bong…

  • Type: Overige
feb
2
donderdag

BOWLEN

Aanstaande donderdag is het geen trainen. Om de dames tegemoet te komen (vanwege de prettige samenwerking) stelt Henry het gehele kunstgrasveld tot hun beschikking. De gehele DAW selectie (dus ook de geblesseerden) inclusief technische en medische staf gaat deze avond bowlen bij de Naaldhof in Oss.…

  • Type: Overige

januari 2012

jan
29
zondag

DAW 2 - FESTILENT 2 (vriendsch.)

Vriendschappelijk: DAW 2 - Festilent 2 Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 10.00 uur Selectie DAW 2: 1. Michiel Schamp 2. Gerwin Wittenberg 3. Robbert Wingens 4. Wilmar Neelen 5. Thijs Pennings 6. Rob van de Ven 7. Ruud Leeijen 8. Bob Hensbergen 9. Teun van de Zanden 10. Guus Pennings 11. Dylan Bens 12. T…

  • Type: Overige
jan
21
zaterdag

DAW 2 - HERPINIA 2 (vriendsch.)

VRIENDSCHAPPELIJK: DAW 2 - Herpinia 2 Aanvang: 19.00 uur Aanwezig: 17.00 uur (Rustige voorbereiding onder het genot van een hapje) Selectie DAW 2: 1. Tom Appelhof 2. Sjoerd den Brok 3. Ruud Leeijen 4. Rob Vos 5. Joost Heurkens (1+2) 6. Wilmar Neelen 7. Gerwin Wittenberg 8. Tom Ruijs 9. Tom den Ouden…

  • Type: Overige

december 2011

dec
18
zondag

DAW 2 - JVC'31 3 restant

DAW 2 - JVC'31 3 restant gestaakte wedstrijd Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 10.00 uur Selectie DAW 2: 1. Sjoerd den Brok 2. Devi Appelhof 3. Ron Appelhof 4. Tom Appelhof 5. Joost Heurkens 6. Dirk van de Hoogen 7. Tim Huberts 8. Ruud Leeijen 9. Geert Loeffen 10. Tom Ruijs 11. Wilmar Neelen 12. Rob van…

  • Type: Overige
dec
11
zondag

DAW 2 - SSS'18 2 (comp.)

Speelronde 13 DAW 2 - SSS'18 2 Aanvang: 11.00 uur Aanwezig: 10.00 uur Selectie DAW 2: Tom Appelhof Ruud Leeyen Tom den Ouden (1+2) Sjoerd den Brok Devi Appelhof Wilmar Neelen Gerwin Wittenberg Rob Vos Rob van de Ven Tim Huberts Ron Appelhof Robbert Wingens Tom Ruijs Geert Loeffen Rest programma sp…

  • Type: Overige
dec
4
zondag

SCHIJNDEL/VITAM 3 - DAW 2 (comp.)

Speelronde 12 Schijndel/VITAM 3 - DAW 2 Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 10.15 uur Selectie DAW 2: Tom Appelhof Ron Appelhof Tom den Ouden Sjoerd den Brok Joost Heurkens Wilmar Neelen Gerwin Wittenberg Rob Vos *Rob van de Ven* Tim Huberts (1+2) Joost van Dongen *Robbert Wingens* Tom Ruijs *Dirk van de…

  • Type: Overige

november 2011

nov
24
donderdag

DAW 2 - BMC 2 (vriendschappelijk)

Vriendschappelijk: DAW 2 - BMC 2 Aanvang: 20.15 uur Aanwezig: 19.15 uur Selectie DAW 2: 1. Tom Appelhof 2. Ron Appelhof 3. Devi Appelhof 4. Sjoerd den Brok 5. Joost Heurkens 6. Wilmar Neelen 7. Dirk van de Hoogen 8. Peter van de Heijden 9. Niels van de Bogeart 10. Rob van de Ven 11. Kay van Son 12.…

  • Type: Overige
nov
20
zondag

ERP 2 - DAW 2 (comp.)

Speelronde 11 Erp 2 - DAW 2 Aanvang: 12.00 uur Aanwezig: 10.15 uur Selectie DAW 2: Tom Appelhof Ron Appelhof *Devi Appelhof* *Sjoerd den Brok* Joost Heurkens *Wilmar Neelen* Tim Huberts Rob Vos Tom den Ouden Dirk Bongers Thijs Pennings Ruud Leeijen Gerwin Wittenberg Peter van de Heijden (2+3) *RIJB…

  • Type: Overige